Korzyści płynące z posiadania zestawów mebli ogrodowych na duże tarasy są bardzo oczywiste. Może sprawić, że Twoja przestrzeń życiowa na zewnątrz będzie wygodniejsza. Możesz zjeść wspaniały posiłek na świeżym powietrzu z rodziną lub przyjaciółmi, gotować na słońcu lub po prostu cieszyć się chwilą na świeżym powietrzu. Zestawy mebli ogrodowych na duże tarasy mają różne kształty i rozmiary, aby pasowały do każdego rodzaju tarasu lub przestrzeni zewnętrznej. Są również dostępne w wielu technikach wykonania - jak przykładowo meble technorattan i kolorach, więc możesz znaleźć coś, co idealnie pasuje do wystroju Twojego domu. Meble ogrodowe to świetny sposób na uprzyjemnienie przestrzeni na zewnątrz. Może być używany do spotkań, wylegiwania się i relaksu. Naszym celem jest pomoc w znalezieniu produktów, które są zarówno niedrogie, jak i wysokiej jakości, abyś mógł cieszyć się swoim patio przez całe lato!

Duży zestaw mebli ciemnoszarych na taras Stefano Set Max XL Antracite

duzy zestaw mebli ciemnoszarych na taras stefano set max wszystkie elementy

Taras to idealne miejsce na poranną kawę lub grilla. Możesz go również wykorzystać jako salon na świeżym powietrzu. Nie ma nic lepszego niż taras z przytulną i przyjazną atmosferą. Możesz stworzyć taką atmosferę, używając ciemnoszarych mebli i dodając rośliny. Seria Stefano od Lane Furniture to duży, ciemnoszary zestaw mebli. Ten zestaw zawiera największą liczbę miejsc siedzących w tej kolekcji. Seria Stefano to uniwersalny zestaw, który można wykorzystać jako zestaw do ogrodu zimowego, na taras lub przestronnej altany. Zestaw zmieści nawet 10 osób, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla osób lubiących przyjmować gości lub mających dużą rodzinę. Dowolność kompozycji daje dużą elastyczność tworzenia kilku miejsc wypoczynku. Komplet składa się z dwóch kanap mieszczących po trzy osoby, dwa fotele ogrodowe z wygodnymi podłokietnikami, pufy mogącej w połączeniu z fotelem służyć jako leżanka oraz niskiego stolika kawowego z blatem z hartowanego szkła. ten duży zestaw jest nie tylko praktyczny, ale też bardzo dobrze wykończony. Metalowy stelaż zwiększa odporność konstrukcji na zniszczenie.

Przejdź na stronę produktu

 

Komplet mebli technorattanowych modułowych dla 8 osób Stefano Grande Grey & Ivory

komplet mebli technorattanowych modulowych dla 7 osob jasnoszary

Komlpet mebli ogrodowych z technorattanu Stefano Grande Grey & Ivory to propozycja dla osób lubiących przyjmować gości lub mających liczną rodzinę, z którą chcą spędzać dużo czasu na świeżym powietrzu. Rozmiar oraz funkcjonalności zestawu Stefano Grande Grey & Ivory zaprasza do ogrodu i zachęca do odpoczynku. W skład kompletu wchodzi sofa dla trzech osób, kanapa dla dwóch osób, dwa fotele, jedna pufa do siedzenia, która może służyć też jako podnóżek oraz niskiego stolika. Komplet będzie wyglądał bardzo efektownie na dużych tarasach. Dzięki dużej ilość modułów, zestaw można rozdzielić na dwa osobne komplety. Kanapy do wypoczynku i fotele na inną część ogrodu. Zestaw w kolorze jasny szary wspaniale komponuje się zarówno z jasną elewacją domu, drewnem, kamieniem oraz zielenią ogrodu. Poduszki na siedzeniach oraz dużo pełniejsze poduszki oparciowe dają duży komfort wypoczynku.

Przejdź na stronę produktu

 

Technorattanowe meble modułowe z fotelem Nilamito VIII Anthracite & Blue Grey

technorattanowe meble modulowe z fotelem

Zestaw wypoczynkowy do ogrody z technorattanu Nilamito VIII Anthracite & Blue Grey przypadnie do gustu każdemu, kto ceni sobie wygodny odpoczynek, komfort i styl. Ten komplet można umieścić na jednym z wyższych rankingów mebli o najlepszej jakości premium. Nilamito VIII Anthracite & Blue Grey to modułowe, niezwykle praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie pozwalające na dużą dowolność aranżacji miejsca do siedzenia. Zestaw składa się z siedmiu modułów, które można połączyć lub używać jako niezależne meble, co nie ujmuje im w wyglądzie i wygodzie. Miejski styl świetnie odda ich nowoczesny charakter. Chcąc mieć ten zestaw na swoim tarasie, trzeba mieć na względzie możliwości przestrzenne. Ostatecznie, bez względu na ułożenie modułów mebel zajmie sporo miejsca. Moduły posiadają aluminiowy stelaż, co czyni je meblami trwałymi i odpornymi na ciężar oraz przenoszenie.

Przejdź na stronę produktu

 

Meble modułowe premium z brązowego technorattanu z fotelem Nilamito X Double Brown & Beige

meble modulowe premium z brazowego technorattanu z fotelem

Meble Nilamito X Double Brown & Beige należą do klasy premium wśród mebli modułowych. Wykonane są niezwykle starannie z uwzględnieniem wszystkich szczegółów i najlepszej jakości materiałów. W zestawie znajduje się osiem modułów oraz stolik i fotel. Łącząc fotel z jedym z modułów możemy uzyskać niezwykle wygodny szezląg. Dużym atutem mebli modułowych jest możliwość szybkiego i łatwego dostosowania do aktualnych potrzeb. Lekkość modułów pozwala na łatwe przestawianie ich i tworzenie nowych kompozycji wypoczynkowych. Metalowy stelaż sprawia, że meble są odporne na rdzewienie, zginanie oraz zniszczenie. Właściwości technorattanu pozwalają zostawić wypoczynek przez cały rok w ogrodzie bez obaw, że zniszczy się pod wpływem nasłonecznienia, wilgoci lub mrozu lub straci kolor oferowany przez producenta.

Przejdź na stronę produktu

 

O mnie